Dojazd

  Witamy!  
 Okolica  
 Dojazd   
 Oferta    

Agroturystyka dla wszystkich! Gospodarstwo agroturystyczne "Kołodziejówka" zaprasza w góry Beskidy na agrowczasy. Gminy Ujsoły i Rajcza to wspaniałe miejsce na noclegi, wakacje, wczasy agro. Beskid Żywiecki i Żywiecki Park Krajobrazowy to dobrze spędzony wolny czas. Oferujemy pokoje gościnne przez cały rok. Agroturystyka i góry to jest to!

Mapka nr 1 - Region
Mapka nr 2 - Powiat
Mapka nr 3 - Wieś Glinka

Mapki dojazdu - do wydrukowania (pdf)

Wieś Glinka leży niespełna 30 km od Żywca. Jedyna trasa dojazdowa prowadzi przez Węgierską Górkę, Milówkę, Rajczę i Ujsoły.

W Glince mijamy kaplicę stojącą po lewej stronie, most nad strumieniem, który zostawiamy po prawej i ok. 30 m dalej skręcamy w lewo pod górkę. Przy drodze stoi tablica z napisem "Agroturystyka". Nasz dom znajduje się ok. 30 m dalej.

Jadąc główną drogą, około 4 km dalej można dotrzeć do przejścia granicznego ze Słowacją

Koleją też można się do nas wybrać. Trzeba dojechać do stacji Rajcza na trasie Żywiec-Zwardoń, a dalej busem. Pociąg z Katowic jedzie ok. 3 godzin. Do Glinki kursuje również bus Thermocar z Żywca. Rozkład jazdy pociągów można znaleźć na stronach PKP, a busów na stronie firmy Thermocar.Gospodarstwo agroturystyczne "Kołodziejówka", Danuta i Zdzisław Kołodziej,
Glinka 195, 34-371 Ujsoły, tel. (0-33) 8647048, tel. kom. +48 692 015 183