Witamy!

  Witamy!  
 Okolica  
 Dojazd   
 Oferta    

Agroturystyka dla wszystkich! Gospodarstwo agroturystyczne "Kołodziejówka" zaprasza w góry Beskidy na agrowczasy. Gminy Ujsoły i Rajcza to wspaniałe miejsce na noclegi, wakacje, wczasy agro. Beskid Żywiecki i Żywiecki Park Krajobrazowy to dobrze spśdzony wolny czas. Oferujemy pokoje gościnne przez cały rok. Agroturystyka i góry to jest to!
Ludzie potrzebują ciszy i odpoczynku, a w dzisiejszych czasach można je znaleźć tylko na wsi, gdzie życzliwość i gościnność przeplata się z otwartością i chęcią dzielenia się własnym skarbem jakim jest polska wieś...
Wieś jaką jest malowniczo położona Glinka w Gminie Ujsoły.


Potrzebujesz odpoczynku z dala od komórki, pracy, hałasu i smogu ulicznego? Szukasz ucieczki od nerwowego pośpiechu i gonitwy za cywilizacyjnym niczym? Marzysz o oderwaniu się choćby na chwilę, choćby na weekend od zmartwień i trosk jakie oferuje codzienność? W otoczeniu wspaniałych gór Beskidu Żywieckiego? A może szukasz wspaniałych tras rowerowych, wyciągów narciarskich lub górskich szlaków, gdzie można spotkać się z żywą przyrodą oko w oko? Lub spędzić aktywny wypoczynek w GeoParku?

Zapraszamy do nas!


Gospodarstwo agroturystyczne "Kołodziejówka", Danuta i Zdzisław Kołodziej,
Glinka 195, 34-371 Ujsoły, tel. (0-33) 8647048, tel. kom. +48 692 015 183